Ohlášky 2. 2. 2020

Pořad bohoslužeb v týdnu od 2. 2. do 9. 2. 2020

Ne Svátek UvedeníKomín:
Za zemřelého MUDr. Josefa Schneeweisse a manželku Bohuslavu.
 Páně do chrámuJundrov:
  Komín:
Za bratra Jana.
Pátek 4. týdne v mezidobí17.00ADORACE + možnost svátosti smíření
 (1. pátek v měsíci)18.00Za živou a zemřelou rodinu Asmusovu, Knapovu a Mikešovu.
SoPamátka sv. Josefíny Bakhity, panny7.00Za zemřelého Josefa Landsingera a jeho živou a zemřelou rodinu.
Ne5. neděle v mezidobíKomín:
Za Antonína a Alžbětu Staňkovy.
  Jundrov:
  Komín:
Za Rudolfa Janíka, rodiče Janíkovy a Humlíčkovy.

V pondělí je památka sv. Blažeje. Jelikož v Komíně nebude mše svatá, využijte, prosím, možnosti získat svatoblažejské požehnání v jiných brněnských kostelích.

V týdnu nebudou slaveny mše svaté v pondělí ani ve středu, z důvodu účasti o. Marcela na exerciciích. Mešní úmysly z pondělka a středy bude sloužit tam (Pondělí: Za zemř. Marii Jedinákovou a její příbuzné. Středa: Za dceru, manžela a vnučky.). V Komíně bude mše sv. bude až v pátek.

Dnes po obou komínských mších bude otevřena farní knihovna.
Po mši svaté v deset bude otevřená farní kavárna. Jste srdečně zváni.

Příští neděli bude ranní mše svatá v 7.00 sloužena v latinském jazyce.
Příští pondělí (10. 2. 2020) bude v 19.00 ve farní klubovně Večer otázek a odpovědí.

Modlitební setkání žen bude tento měsíc kvůli jarním prázdninám přesunuto na neděli 23. 2. 2020.

Veliký DÍK všem, kdo včera přišli uklidit betlém a vánoční výzdobu.