Ohlášky 20. 2. 2022

Pořad bohoslužeb v týdnu od 20. do 27. února 2022

Ne7. neděle v mezidobíJundrov
Za Alžbětu Staňkovou.
Za zemřelé rodiče, manžela a zdraví švagrové.o
PoPondělí 7. týdne v mezidobí18.00Za paní Hanu Slámovou.
ÚtSvátek Stolce sv. Apoštola Petra
StPamátka sv. Polykarpa, biskupa a mučedníka18.00Za rodinu Dvořákovu.
ČtČtvrtek 7. týdne v mezidobí
Pátek 7. týdne v mezidobí18.00Za zemřelou Františku Grossovu, manžela Ignáce a jejich děti.
SoSobotní památka Panny Marie8.00Mše svatá k Božímu milosrdenství s prosbou k Boží Matce za obrácení lidských srdcí k Bohu, za odvrácení pohrom nemocí a válek.
Ne8. neděle v mezidobíJundrov
Za Hedviku a Vendelína Rychlíkovy.
Za Marii Řepovou, manžela, rodiče a sourozence.

Prosíme, udělejte si čas na společný úklid kostela po malířských pracích. Sejdeme se tam tuto sobotu od 9.00. Bude to pravděpodobně trvat déle, a tak pro brigádníky zajistíme oběd. Prosíme, kdo můžete, přineste si smeták, kyblík a hadr. A možná se bude hodit i nějaký vysavač navíc.
Chtěli bychom již příští neděli opět slavit mše svaté ve farním kostele v Komíně. Snad se nám podaří v sobotu vše uvést do pořádku. Pokud by ještě tu a tam něco nebylo úplně doladěno, prosím o trpělivost. A každého z vás chci pozvat příští neděli do mimořádné farní kavárny po mši v deset.

Dnes bude modlitební setkání žen, na faře od 19 hodin.

V pondělí bude Liturgický večer, od 19 hodin, online (odkaz najdete na farním webu).

Ve čtvrtek bude pokračování Čtení Písma od 19 hodin, online.

Biskupové našich diecézí nás vyzývají k modlitbám za uhašení konfliktu na Ukrajině a prosí nás, abychom obětovali každý obvyklý páteční půst na stejný úmysl.