Ohlášky 3. 10. 2021

Pořad bohoslužeb v týdnu od 3. 10. do 10. 10. 2021

Ne27. neděle v mezidobíKomín – latinská
Za scholu.
Za zemřelou Pavlínku Mojžíšovou a celou živou i zemřelou rodinu.
PoPamátka sv. Františka z Assisi18.00Za živou a zemřelou rodinu.
ÚtÚterý 27.týdne v mezidobí
StStředa 27. týdne v mezidobí10.00Pohřeb:  Bohumila Alexandrová
(Mše svatá s dětmi)18.00Za maminku a její milé s prosbou za uzdravení Juraje z nemoci.
ČtPamátka Panny Marie Růžencové
Pátek 27. týdne v mezidobí18.00Za rodinu Šenkovu, dvě dcery a jejich rodiny.
SoSobotní památka Panny Marie8.00Za manžela, dvoje rodiče, Libora a celou zemřelou přízeň.
Ne28. neděle v mezidobíKomín
Za uzdravení malé Karolínky.
Za zemřelého manžela Oldřicha, vnuka Michala, rodinu Kroupovu a živou rodinu Panských.

Dnes po obou komínských mších svatých Vás zveme do farní knihovny, kde si mimo jiných můžete vypůjčit třeba užitečnou příručku duchovního života pro začátečníky i pokročilé od Tomáše Špidlíka s názvem Prameny světla. Dále zde najdete řadu knih od známých autorů jako Anselm Grün, Romano Guardini, Tomáš Halík, Ladislav Heryán, Vojtěch Kodet, Richard Rohr, Marek Orko Vácha a dalších. Vybrat si můžete z více než 250 titulů, nových i starších. Tak se na ně přijďte podívat. Rádi Vás uvidíme!
Po druhé komínské mši svaté jste zváni také do farní kavárny.

Příští neděli bude v komínském kostele koncert pěvecké skupiny Q-VOX v 17.00. Všichni jste srdečně zváni. Vstupné dobrovolné. Bude použito na výmalbu kostela.

Příští pondělí (11. 10.) Vás zveme na (společný) Večer o liturgii. (Podobu bude mít jako dřívější Večery otázek a odpovědí.) Otázky k tomuto tématu můžete posílat skrze formulář na webu do příští neděle 15.00 nebo napsat na papírek a vložit do krabičky vzadu v kostele a kapli – ty vybereme vždy v neděli před setkáním, po mši
.