Ohlášky 8. 5. 2022

Ne4. neděle velikonočníKomín
Za farníky a za kněze.
(Neděle Dobrého Pastýře)Jundrov
Za Hedviku Juřenovou a živou a zemřelou rodinu.
Za rodiče Jana a Boženu Trefulkovy.
18.00Májová pobožnost
PoPondělí po 4. neděli velikonoční18.00Za zemřelého Pavla Šidla a živou a zemřelou rodinu.
ÚtÚterý po 4. neděli velikonoční
StStředa po 4. neděli velikonoční18.00Za zemřelého Jana Vokurku.
ČtPamátka sv. Pankráce, mučedníka
Památka Panny Marie Fatimské18.00Za Drahomíra Čecha, bratra, rodiče a duše v očistci.
SoSvátek sv. Matěje, apoštola8.00Mše k Božímu milosrdenství s prosbou o obrácení lidských srdcí k Bohu, za odvrácení pohrom válek a nemocí.
Ne5. neděle velikonočníKomín
Za Žofii Salusovou a Žofii Dížkovou.
Za zemřelou rodinu Potůčkovu a Celavovu.
18.00Májová pobožnost

V pondělí bude v 19 hodin Večer o liturgii, otázky můžete pokládat prostřednictvím farního webu.
Ve čtvrtek se sejde skupinka křesťanské meditace, na faře od 19 hodin.

Příští neděli bude modlitební setkání žen; na faře od 19 hodin.

Rádi bychom měli kostel otevřený pro kohokoli, kdo by se chtěl přijít podívat, ztišit nebo pomodlit. Mohl by být otevřen každou neděli od 14.00 do 15.30, konkrétní čas případně změníme podle zájmu a možností těch, kteří v tu dobu budou kostel hlídat. Zde vás prosíme o pomoc. Pokud jste ochotni podílet se na hlídání, nahlaste se, prosíme, Daliboru Ficovi v sakristii po kterékoli mši svaté, na které bude, odchyťte někde Lenku Daňkovou, napište na e-mail lencza15@seznam.cz nebo zapište své jméno a kontakt na sebe na papír na stolečku vzadu v kostele. Děkujeme.