Pozvánka na sportovní odpoledne pro seniory a děti do 10 let – 2. 10. 2020

Pastviny 718/70, Brno, 62400

Typ události

Slovo organizátorky

Nazdar a pohodový den všem,
pro úspěch loňské vydařené akce SPORTOVNÍ ODPOLEDNE PRO SENIORY A DĚTI do 10 let jsme se rozhodli, že i navzdory „útrapám“ dnešních dnů uspořádáme 2. ročník.
Bude se konat v pátek 2. října 2020 od 16 hodin na sportovišti za ZŠ Pastviny 70.
Akce je určená pro seniory – i jednotlivce (nemusíte mít s sebou vnoučata), tak i pro děti – samotné nebo v doprovodu rodičů.
Je pro vás připraveno několik sportovních stanovišť. Disciplíny jsou to vesměs zábavné – neočekávejte žádné velké soutěžení (rekordy trhat nebudeme).
Prosím vás o registraci do 30. 9. na email eva-beran@seznam.cz nebo sms zprávu na tel. 733 189 310 a to z důvodu – abychom měli přehled, kolik se nás sejde, a také zajistili od sponzora dostatečný počet cen pro všechny účastníky.
Děkuji komínským spolkům za organizaci – jste úžasní! (Sokol Brno-Komín, Okrašlovací spolek pro Komín, DDM Kominíček, Farnost Komín, TJ Komín, ZŠ a MŠ Pastviny, KáČaTa, Hroch), a také sponzorům (Kolobky.cz, Svět piva, Delikomat a členům Okrašlovacího spolku pro Komín). Tato akce je podporována OV ČOS a je pod záštitou MČ Brno-Komín.
Těším se na vás! Neváhejte a přihlaste se!
Prosím o šíření pozvánky
Eva Beranová

Pro dobrovolníky

Pokud se chcete zúčastnit jako pořadatel-dobrovolník, pište prosím na fotograf@farnostkomin.cz.

Facebook událost

Fotografie z loňska