Pozvánka na koncert skupiny Oboroh 11. 5. 2019

Koncert legendární křesťanské skupiny Oboroh pořádáme v našem farním kostele v sobotu 11. 5. 2019 od 17:00. Všichni jste srdečně zváni a budeme rádi, když pozvete i své přátele.

Vstupné je doporučené 150,- Kč.

Facebook událost

Představení skupiny

OBOROH – duchovní příběh na křižovatce folku, rocku, klasiky, blues Oboroh je folkrocková kapela z Rychnovska ve východních Čechách, která se za 30 let své existence stala legendou.

Skupina má na svém kontě 30 tisíc prodaných, kritikou velmi dobře přijatých alb, přes 1000 koncertů nejen v tuzemsku, ale i na Slovensku, v Polsku, Německu, Holandsku, Francii, Švýcarsku, Irsku a společná vystoupení s Filharmonií Hradec Králové.

Léta zkušeností dala Oborohu jistotu a přesvědčivost při koncertním provedení skladeb, ať už starozákonních žalmů zhudebněných vedoucím kapely Slávkem Klecandrem, nebo jiných písní, opatřených většinou jeho filozofujícími texty. Slávek vystupuje rovněž se svými sólovými recitály.

Kompletní profil zde:

Hudební ukázky